Dropbox

Kategoria: Za darmo

Co to takiego Dropbox?

Otóż jest to usługa "w chmurze", która pozwala na trzymanie, edytowanie i udostępnianie danych w wirtualnej przestrzeni czyli popularnie mówiąc w chmurze internetu. Z usługi Dropbox możesz korzystać na dwa sposoby: poprzez przeglądarkę internetową na dowolnym urządzeniu z dowolnym systemem operacyjnym, lub poprzez dedykowana aplikację.

Masz dostęp do wszystkich swoich plików z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu oraz możesz je udostępniać dowolnym osobom. Zapisuj pliki na komputerze, a następnie korzystaj z nich na telefonie z dowolnego miejsca.

Wszystko, co trzymasz w Dropbox, jest automatycznie synchronizowane ze wszystkimi Twoimi urządzeniami. Zapisuj dowolne pliki w Dropbox, od zdjęć, filmów, muzyki po pliki Microsoft Office i Adobe. Synchronizuj pliki na wszystkich swoich urządzeniach, nieważnie, czy używasz komputera PC czy Mac, urządzenia z Androidem, iPada, iPhone'a czy Windows Phone.

  • Twoje pliki są dostępne na komputerze nawet wtedy, kiedy jesteś offline, więc możesz pracować z dowolnego miejsca.
  • Szybko wysyłaj filmy, podglądaj i pobieraj
  • Bezpiecznie przechowuj zdjęcia, automatyczna kopia zapasowa, porządek, wspólna praca, udostępnianie
  • Automatyczne aktualizacje, bezpieczeństwo, odzyskiwanie plików
 

A teraz bonus dla tych, co dotrwali do końca artykułu :)

Jeżeli chcesz mieć dropboxa ze zwiększoną powierzchnią, należy zarejestrować się z mojego poleconego i premiowanego łącza, a następnie wysłać do mnie wiadomość, że z mojego polecenia zarejestrowałaś/eś się. Dalej pokieruję Ciebie jak uzyskać aż do 16 GB darmowego miejsca w Dropbox!